info@sapalomera.cat | (+34) 972 350 909 

Djando Aula | Moodle ESO i BAT Weeras | Moodle Cicles QBid - Programa Empresa + Escola | Saga - Departament d'Ensenyament

27a Cursa de Sant Jordi

02/05/2019
Comunitat educativa

El 26 d’abril es va celebrar la 27a Cursa de Sant Jordi amb un gran èxit de participació amb 751 corredors de l’INS Sa Palomera i de 4 centres convidats: CEE Ventijol, INS Serrallarga, INS S’Agulla i Col·legi Santa Maria-Manyanet.
Volem agrair també la col·laboració dels 122 alumnes i 42 professors voluntaris, així com dels organitzadors (Departament d’Educació Física), l’Ajuntament de Blanes i el Consell Comarcal.
Enllaços a les fotos i vídeo:
Fotos del Lliurament de Premis
Fotos de la Cursa
Vídeo

L’enhorabona als guanyadors!

Premis Cursa Sant Jordi 2019:
Campions absolut Cursa                                         Luís Martínez (INS S’Agulla) i Buba Sabally (INS Sa Palomera)
Campiona absoluta Cursa:                                       Jana Caparrós (INs Sa Palomera)
Campió 1r cicle ESO convidats:                             Ansuman Marena ( INS S’Agulla)
Campiona 1r cicle ESO convidades:                    Jana Humanes  (Col.legi Santa Maria)
Campió 1r cicle ESO INS Sa Palomera:             Nil Cárdenas
Campiona 1r cicle ESO INS Sa Palomera:        Natàlia González
Campió 2n cicle ESO convidats:                           Mohamed El Messari   (INS Serrallarga)
Campiona 2n cicle ESO convidades:                  Julia Caire  (Col.legi Santa Maria)
Campió 2n cicle ESO INS Sa Palomera:           Erik Marina
Campiona 2n cicle ESO INS Sa Palomera:      Alexandra Hernández

Campió CEE Ventijol:                                                Oriol Salamó

Campiona CEE Ventijol:                                           Asha Torres
Campió Batx i Cicles:                                                 Hugo Márquez (INS Sa Palomera)
Campiona Batx i Cicles:                                            Kristina Stepsenkova (INS Sa Palomera)
Campió sènior:                                                             Adama Drammeh (INS Sa Palomera)
Campiona sènior:                                                       Clara Nierga (INS Sa Palomera)
Campió veterans:                                                        Joan Antonio Hernández (INS Sa Palomera)
Campiona veteranes:                                                Carme Navarro (Ins Sa Palomera)